Bělení zubů Liberec

Bělení zubů liberec v našem estetickém dentálním centru 2-K DENT s.r.o. je vedeno specializovanou dentální hygienistkou. Při bělení zubů speciální bělící pastou vám bude aplikováno na chrup studené světlo bělicí lampou. Jediná aplikace vám zajistí bělejší a krásnější zuby a zářivý úsměv.

2-K DENT s.r.o. vám vybělí vaše zuby za 3×15 minut o 7 odstínů. Tato exkluzivní metoda bělení zubů je neuvěřitelně rychlá a účinná. Další velkou výhodou tohoto postupu je, že se pacient nemusí vyvarovat potravinám, které barví zuby. Jde například o červené víno nebo kávu, což musí při jiných typech bělení zubů vynechat.

bělení zubů

Dále můžete v ordinaci 2-K DENT s.r.o. využít další metodu bělení zubů, kdy vám na zuby bude aplikována bělící látka, která zuby bělí chemicky. Látka pronikne do povrchu zubu a odstraňuje usazený pigment v zubu. Aplikace látky proběhne v ordinaci nebo si ji můžete na zuby nanést doma.

Před bělením zubů v ordinaci absolvujete odborné čištění zubů, které absolvujete u dentální hygienistky. Před aplikací bělící látky na zuby se na vaše dásně nanese ochranná vrstva látky – pryskyřice. Pro zvýšení bělícího účinku se na zuby opět použije lampa se studeným světlem.

Pro příjemnější domácí použití pro vás ordinace zhotoví nosiče bělící látky, kdy se sejmou otisky vašeho chrupu, vytvoří se model vašich zubů a na jejich základě se vyrobí tyto nosiče. Nové nosiče a bělící látku dostanete při příští návštěvě. Dostanete také instrukce, jak správně domácí bělení provést.

zubní ordinace

Doba trvání domácího bělení zubů je 10-14 dní. Nosič s bělící látkou se na zuby nasazuje přes noc. Pacient chodí během této doby na pravidelné kontroly, kdy sleduje dentální hygienistka, jak domácí bělení zubů postupuje. Navštivte naše dentální estetické centrum 2-K DENT s.r.o. v Liberci a dopřejte si dokonalou péči o váš chrup.