Horké letní týdny se brzy přiblíží


</div>
<p>Jistě si i vy vzpomenete, na horké týdny, které jsme zažívali v minulém létě. Ručička teploměru se každý den držela v tropické hodnotě a my jsme cítili únavu už od brzkých ranních hodin. Přes poledne ani nebylo možné vyjít si z kanceláře na oběd a v noci se nám zase nedařilo usnout. Ráno jsme pak z postele vstávali neodpočinutí a tato skutečnost se opakovala další a další den. Po dvou týdnech úmorných veder byl už náš organismus natolik vyčerpaný, že jsme nemysleli na nic jiného než na to, <u>jak se ochladit</u>. Představy osvěžující koupele nebo plného kornoutu zmrzliny nás provázely po celý den.</p>
<p><img alt=

Bohužel jsou dny, kdy si v práci nemůžete vzít volno a do kanceláře se horkými ulicemi musíte vypravit i v případě, kdy rtuť teploměru nebezpečně vystoupá a tropické teploty přetrvávají po několik dní nebo i týdnů. V takových dnech vám hodiny strávené v kanceláři budou připadat mnohem náročnější a namáhavější. Alespoň doma, byste se pak měli dočkat zasloužené úlevy. Že to ani doma není možné? Že váš starší byt v sídlištní zástavbě není patřičně vybaven? Nevadí. To můžete snadno změnit! Nástěnná klimatizace do bytu je dnes již nepatrnou investicí.

970x250-bezdotyk-1511285347.png

Dříve jsme tento doplněk v domácnosti považovali za standardní vybavení pouze o dovolené v letoviscích, nebo při zahraničním pobytu v teplejších oblastech. Dnes už si ji však stále častěji pořizujeme i do bytů v našem mírnějším pásmu. Řada novostaveb dokonce považuje klimatizační jednotku už i za standard ve vybavení.

větrák

Buďte si jisti, že i s velmi nízkým obnosem si můžete pořídit model, který vám doma vytvoří krásně příjemnou teplotu. Už žádné bezesné noci, plné převalování. Díky tepelnému komfortu se budete cítit odpočinutí a i náročné dny v práci půjdou zvládnout mnohem snadněji.

Prohlédněte si naši nabídku co nejdříve a objednejte si včas! Léto se kvapem blíží.

Horké letní týdny se brzy přiblíží
4 (80%)1
ac11-336x280.jpg