Oceňte originalitu

I když nepatříte právě mezi ty nejromantičtější bytosti na světě, měla byste ocenit přístup Vašeho životního partnera, když se najednou před Vámi objeví se zásnubním prstenem. Možná si na takové věci příliš nepotrpíte, ale vžijte se do jeho role. Empatický postoj Vám pomůže nahlédnout do jeho duše, která romantická rozhodně je.

žádost o ruku

Musel vybírat.
Víte, kolik času mu zabrat pouhopouhý výběr zásnubního prstenu, který symbolizuje jeho nekonečnou láskou k Vám? Nemyslete si o něm, že je staromódní, protože Vám daruje zásnubní prsten! Vybíral jej s láskou v srdci. Chce s Vámi prožít společný život. Chce Vám stát po boku v dobrém i ve zlém. Komu se taková žádost poštěstí?

Musel vymyslet prostředí.
A nejde jen o to, aby Vám předal zásnubní prsten s žádostí o ruku. Musel zajistit i prostředí, ve kterém Vám jej předá.
· Jestliže milujete zimu na horách, určitě předáním zásnubního prstenu těsně před dalším sjezdem zasněženého kopce se domníval, že spojí Vaši radost s radostí další.

· Jestliže objevíte ráno hned po probuzení krabičku se zásnubním prstenem a cedulkou Vezmi si mě na nočním stolku, rozhodně i taková žádost o ruku je originální.
· Jestliže Váš partner zachová klasiku a Vy najdete zásnubní prsten v poháru se šampaňským, nebo vedle Vás poklekne a bude Vám vyjadřovat svou žádost, abyste se stala jeho ženou, nemyslíte, že na to, že nic podobného už v životě nezažijete??

Musel prostě přemýšlet.
Kolik mužů je schopno samostatně přemýšlet nad tím, jak se nejlépe vyslovit ze svých citů? Věřte, že takových je, jak šafránu. A ten jeden z nich před Vámi stojí, nebo klečí a riskuje, že mu dáte košem. Že nepořídí, ačkoliv věnoval tolik času, abyste vyslovila to kouzelné Ano.

prstýnek

Řekněte jednoduše Ano.
Nekomentujte jeho emotivní otázku o manželství otázkou, proč se jen tak nezeptal, zda si jej vezmete, nebo ne. Neříkejte, že ve Vás jeho žádost o ruku se zásnubním prstenem na dlani nevyvolávají žádné emoce? Že nejste zaskočena? Teda v tom kladném slova smyslu! Je tak prosté říci Ano. Oceňte jeho aktivní přístup k věci samé. Oceňte jeho originalitu.