Pořiďte si šperk, který Vás bude chránit

Dámy, ať už věříte na symboliku různých tvarů šperků nebo ne, tak každopádně si u nás vyberete. Máme pro vás připravenou velmi speciální nabídku netradičních šperků, které mají duchovní či přímo magickou symboliku. Jedním z takových námi nabízených šperků z kvalitního stříbra je také přívěsek strom života, který je opravdu nádherně provedený a stane se naprosto dokonalým doplňkem Vaší šperkovnice a celého Vašeho vzhledu.

strom

Jak jistě víte, přívěsek strom života má velký duchovní význam pro mnoho kultur. Tento symbol ochraňuje svého nositele před zlými silami a negativními vlivy. Tomu, kdo jej nosí, přináší velkou duševní sílu, a jak již bylo řečeno, ochraňuje jej a vnitřně jakoby nabíjí a dodává mu energii. Jde o velmi silný amulet využívaný hlavně v bílé magii pro ochranu před černou magií.

Velký duchovní význam má už jeho tvar. Už to, že jde o strom jako v bibli, kde byl strom poznání, má svůj význam a také jeho tvar je důležitý pro tuto symboliku. Jde vlastně o takové propojení podsvětí, našeho světa a nebe. Právě proto ty kořeny v bibli. Protože kořeny stromu jsou jakoby v podsvětí, odkud vycházejí, kmen je v našem světě a koruna sahá až do nebes. Někdy se také říká, že jde o symbol blahobytu a znovuzrození, ale hlavním úkolem je chránit svého nositele.

silueta

Ale jak již bylo řečeno na začátku, je jedno, jestli symbolice přívěsku stromu života věříte nebo ne, i tak si jej můžete u nás pořídit a doplnit tak svůj šatník o dokonalý a nádherný šperk. Jde o opravdu mistrovský kousek vysoké kvality za velmi příznivou cenu. Kromě toho v naší nabídce najdete i další kultovní a duchovní šperky, jako jsou keltské kříže či pentagramy.