Postel 140 x 200 z borového masivu (nejen) pro lidi žijící v single

Žít single má i své výhody

Manželský nebo partnerský život má své přednosti, ale i stinné stránky, které se mohou projevit až po delší době vztahu. Různé rozepře, neshody a hádky pak neprospívají vůbec nikomu a může to mnoho lidí poznamenat na zbytek života docela necitelně. Žít bez partnera, anebo se pouze stýkat mimo svůj domov, je v mnoha směrech výhodnější, a jedním z důvodů, proč tento způsob žití někteří z nás upřednostňují, je dostatek soukromí.

postel s rozsvícenou lampičkou

Soukromí můžete ještě něčím vylepšit, kupříkladu nestandardním řešením svého lůžka. A sice jeho mimořádnou šířkou při standardní délce 200 cm. Výhody vyplývají ze samé podstaty řešení, širší postel totiž dává možnost většího rozsahu využití.

Nemůžete z ní spadnout – tedy teoreticky z každé postele můžete spadnout, ale pravděpodobnost u šíře 140 cm je pro jednoho člověka velmi malá.

Můžete si na ní odložit notebook – polehávání s notebookem na klíně je nepraktické a hlavně nepohodlné. Vedle sebe můžete tímto způsobem položit https://www.floorwood.cz/clanky/jak-polozit-laminatovou-podlahu/ i externí klávesnici nebo myš a pohodlně zařízení využívat. Můžete si dovolit umístit do volného prostoru i podnos se snídaní nebo svačinou.

kočka na posteli

Pelíšek pro mazlíky – na široké lůžko se vejde i pelíšek pro kočky nebo menší psy, nebývá to sice běžné řešení, ale někteří samotáři tráví se svými zvířaty mnoho času a jsou na sebe navzájem fixovaní natolik, že spolu i nocují. Na úzké posteli to však pohodlné zrovna není, ale postel 140 x 200 cm Dřevěný nábytek borovice masiv – to je již dostatečně velký prostor.

Je dřevěná – dřevo stěží nahradíte jiným materiálem, maximálně kovovou konstrukcí, která je svařovaná, nebo rozebíratelná a spojovaná šrouby, takže se pod vámi nerozpadne. Ale kov je studený, nejen na pohled, ale i na omak. A postel z dřevotřískových desek? Přiděláte si zbytečné starosti, až se po několika měsících budou uvolňovat spojovací díly, a celé lůžko se začne viklat a vrzat. Další věc je zdravotní aspekt různých lepidel a tmelů na bázi syntetických pryskyřic, kde se můžete setkat i s toxickým formaldehydem.