S novými roletami k ještě většímu soukromí

Přejete si mít ve své domácnosti opravdu velké soukromí? Všimnuli jste si toho, že ani závěsy nestačí, neboť k vám jde stejně přes okno v noci vidět? Pokud ano, možná je načase zainvestovat do moderní a velmi vyspělé stínící techniky. Takovou technikou mohou být jak žaluzie, tak rolety. Druhá zmiňovaná možnost je však o mnoho lepší, neboť dokáže pokrýt celé okno, zatímco žaluzie to nedokážou. Právě proto by vás měla zajímat venkovní roleta a všechny výhody, které nabízí.

oranžová roleta

Co můžete od rolet očekávat?

Mnohem větší soukromí
Zvýšenou tepelnou i zvukovou izolaci
Větší bezpečí z hlediska zlodějů
Možnost nastavení absolutní tmy v místnosti
Jednoduché ovládání

V současné době si můžete vybrat, jaký stupeň mechanizace si vyberete. Pokud nepotřebujete žádný speciální pohon, pak vám bude bohatě stačit základní v podobě řetízků. Takový pohon však není příliš výhodný, neboť jho obsluha může být pro někoho náročná, z čehož plyne celková neoblíbenost využívání tohoto řešení. Nejlepší možné řešení spočívá v tlačítku, které bude stačit zmáčknout pro to, abyste aktivovali malý elektromotorek, díky kterému se budou rolety postupně spouštět až na místo určení. Díky tomu budete mít opravdu minimum starostí a práce s ovládáním této stínící techniky, což je obrovskou výhodou. Nebojte se zkrátka zainvestovat do tohoto zajímavého řešení, neboť vám má hodně co nabídnout.

poškozená rolety

Moderní řešení, které si oblíbíte

Pokud se nebudete tohoto tradičního ale velmi efektivního řešení obávat, můžete očekávat velmi bohaté možnosti nastavení a celkově využívání této techniky. Můžete se tedy těšit na to, že si konečně budete užívat stoprocentního soukromí. To byste u žaluzií říci nemohli, stejně jako u závěsů a podobných prvků, neboť ty to jednoduše a zkrátka nedokážou, což je velká nevýhoda těchto řešení.