Šedé nebo červené?

Ačkoliv to mají ženy na světě o trochu těžší (i ty evropské), přeci jen mají několik nesporných výhod. Pokud půjde pár do společnosti, muž má v podstatě jen jednu možnost volby oblečení. Musí zvolit oblek. Vybírat může jen barvu, střih a doplňky (například kravatu). Žena má mnohem více možností.
o   Může se dokonce obléci do pánského obleku jako muž a bude vypadat prudce elegantně.
o   Pokud to samé udělá muž a oblékne se do dámských šatů, bude vypadat jako transvestita.
blondýna v červeném

Elegantní šedá

Jedním z oděvů, které jsou určeny jen ženám, jsou tedy šaty. Šaty, které mohou zářit ve všech možných odstínech a kombinacích barev. Současní módní návrháři zvolili jako jednu z barev současnosti šedou. Myslíte, že je to fádní barva, která udělá šaty nudnými? Rozhodně ne. Návrháři tvrdí, že šedá je prostě jen nová černá. Pokud se dáma oblékne do šedých jednoduchých šatů, rozhodně neudělá chybu. Stačí k nim vzít barevnou kabelku nebo originální brož a je to model, který nebude mít chybu.
meditace u vody

Červená rozjasní

Jestliže máte tu představu, že univerzální šaty se vyskytují jen v barvě černé nebo jiné tmavé, tak jste na velikém omylu. Službu univerzálních šatů mohou skvěle udělat šaty jasně červené. Jestliže si žena zvolí ten správný střih, který není extravagantní a moc odvážný, může šaty využít na všechny příležitosti.
·        Pokud půjde do kanceláře, za katedru, stačí k nim vzít elegantní sako, pohodlné boty a výsledek bude stát za to.
·        Pokud půjde na procházku do parku, stačí nazout sandály nebo baleríny. Šaty dostanou sportovní švih, jestliže budou doplněny hezkými teniskami.
·        A co s nimi na večer? Na nohy boty s vysokými podpatky, do ruky malou kabelku a můžete vyrazit. Jen pozor na příliš výrazné líčení. V červených šatech už jste natolik nepřehlédnutelná, že budou docela stačit dva tahy rtěnkou a jste naprosto dokonalá lvice salónů.