Zaplavte si doma


Chodit do bazénu je pro většinu lidé během léta zcela běžná věc. Horko a všudypřítomné slunce jsou někdy až příliš otravné, a tak nám nezbývá než se s nimi poprat jak jen to jde. Bazén je často ta jedná možnost, která je finančně dostupná a časově nenáročná. Problém je, že bazény tak koupaliště mají otevírací dobu, a ta se často neshoduje s vaším volným časem. Jestli si chcete dopřát koupání kdykoliv budete chtít, je pro vás nejlepším řešením mít svůj vlastní bazén. Jaký bazén vybrat?

dno bazénu

– Nafukovací
Tento typ bazénů je finančně nejdostupnější. Dnes ho koupíte všude, a to i v supermarketech. Problém je, že jeho nízká cena je vykoupena krátkou životností. Kvůli tomu vám bazén vydrží čato jen jednu sezonu, protože jeho propíchnutí je velmi snadné, a často si toho ani nevšimnete.

– Skládací
Tyto bazény jsou trochu dražší než nafukovací, a vydrží déle, ale vyžadují pro svoje umístění zcela rovný a pevný povrch.

– Klasické plastové bazény
Plastové bazény jsou nejlepší varianta, protože máte na výběr mezi zapuštěnými bazény a bazény, které se umisťují na povrch pozemku. Bazény se vyrábí z velmi odolného plastu, který byl vyvinut speciálně pro výrobu bazénů. Musí totiž odolávat počasí. Oba typy bazénů jsou velmi populární, protože dnes si takový bazén může dovolit každý. Ty levější stojí méně než 50 tisíc korun. Líbí se vám spíše zapuštěný bazén? Určitě budete chtít vědět, jaký je za zapuštěný bazén cena.

bazén voda

Zapuštěné bazény jsou dražší. Vyžadují totiž stavební přípravu místa, kam se plastová vana vsadí. Bazény vám neceníme individuálně podle toho, o co všechno budete mít zájem, ale nejlevnější zapuštěný bazén stojí od 56 tisíc Kč. Naše bazény patří mezi to nejlepší, co můžete na trhu sehnat. Nezapomínejte na doplňky jako přeliv, schody nebo žebřík a samozřejmě na bazénovou chemii, bez které budete mít brzy vodu zelenou.