Bydlení dostupné i bez finančních prostředků

bytový dům

Bydlení v podnájmu už vám nepřijde výhodné a raději byste investovali peníze do vlastního? Chcete si pořídit nové bydlení, ale obáváte se toho, že u žádné z bank nedosáhnete na požadovanou částku, bez toho, abyste měli našetřený nějaký finanční obnos? Nemáte našetřeno dostatek financí na to, abyste si mohli zažádat o úvěr bydlení a tím se pro vás stává vaše nové bydlení nedostupným? Nabízíme vám řešení k tomu, aby pro vás bylo vámi vyhlédnuté bydlení dostupnější. Získejte více výhod při žádosti o váš úvěr na bydlení, než byste získali u klasických bankovních ústavů. Využijte možnosti dostupnějšího úvěru na bydlení, rychlejšího vyřízení a nízkých splátek, které nezatíží váš finanční rozpočet.

novostavba, červená střecha

Dostupnější bydlení pomocí 100% hypotéky
Nabízíme vám produkt nebankovní100% hypotéka, díky které získáte váš nový byt nebo dům, který jste si na realitním trhu vyhlédli. Díky tomu tak nemusíte mít stovky našetřených tisíc, což je pro spoustu lidí nereálné. Nyní pro vás bude nové bydlení dostupnější i bez našetřených finančních prostředků.

Váš úvěr na bydlení navíc získáte opravdu rychle, a to díky expresnímu vyřízení vaší žádosti. Zažádejte si u nás o 100% hypotéku, abyste mohli již brzy začít bydlet v novém bytě nebo domě, který jste si vybrali. Kromě expresního vyřízení a nízkých splátek u nás také získáte další výhodu, a to v podobě možnosti předčasného splacení hypotečního úvěru. Takže už žádné fixační období a pokuty v případě předčasného splacení úvěru, které by vás čekali u běžných bank. My vám dáme opravdu seriózní nabídku v oblasti úvěru na bydlení. S námi se vám bude bydlet mnohem lépe a výhodněji, bez zbytečných starostí navíc. Ušetřete při pořizování nového bydlení nejen váš čas, ale také vaše finance. Nabízíme dostupné úvěry pro každého.

kuchyně, jídelna, jelen