Challenge – více než jen laser game

Slavíte narozeniny a chcete vymyslet neobvyklou oslavu pro vaše známé, kamarády nebo rodinu, nebo vás už jenom prostě přestalo jen tak stereotypně posedávat po kavárnách a kinech? Máte chuť prožít nějaké to dobrodružství, které vám vplaví adrenalin do žil? Laser game nebo paint ball je jistě skvělou volbou, kterou už ovšem zná snad každý a není tak už takovým překvapením. Co ale takhle vyzkoušet challenge?
billboard-left

Není ale challenge jako challenge. V tuto chvíli nemám namysli nejrůznější výzvy, které se ve vlnách šíří po internetu a sociálních sítích, a jež získávají své obdivovatele hlavně díky slavným celebritám, které je velice často ještě více popularizují. V posledních letech jsme tak mohli zaznamenat například výzvu, ve které bylo účelem se polít kyblíkem ledové vody, vyskočit z auta a zatančit tanec na známou píseň rappera Drake o jakési Kiki, které se táže na to, zde jej miluje, nebo třeba výzvu, jež se stala velice populární hlavně v Číně, kde dívky neměly nejmenší problém s tím zakrýt svůj pas obyčejným papírem velikosti A4, což měly zvládnout údajně jen ženy a dívky s ideálem postavy.
Při challenge od Lazerfun Praha, o které bude řeč se takových nápadů rozhodně bát nemusíte. Právě naopak se můžete těšit na spoustu zábavy. Jedná se totiž o druh laser game, jež je ovšem posunut na vyšší a složitější úroveň. Tento posun spočívá v obtížnosti, která se mění podle toho, jak moc dobří ve hře jste. Nemusíte se tak bát, že budete jen pobíhat a trefovat se laserem do svých protihráčů, což pokud umíte dobře, může být po určité době zdlouhavé, a ne tak zábavné.

labyrint (15)

Principem je sbírání bodů tím, že se budete trefovat do svých protihráčů. Čím úspěšnější budete, tím více budete mít bodů. Se zvyšujícím počtem bodů se ale bude také zvyšovat laťka náročnosti. To, na jaké úrovni se nacházíte zaznamenáte jednoduše změnou zbarvení vesty, což je jistě lákavé pro nás ženy, které jsme moc rády, měníme barvy a styly oděvů. V čem ale spočívá ono stižení, o kterém se zmiňuji? Je to jednoduché! Budete-li na vysoké úrovni strefeni protihráčem, ztrácíte mnohem větší množství bodů než například váš spoluhráč, jenž je na nižší úrovni a bude zasažen. Hra se tak stává zábavnější a vy budete mít stále větší motivaci, a to v překonávání sebe sama. Tak určitě neváhejte a vytáhněte své kamarády nebo členy rodiny! A nezapomeňte, čím více hráčů, tím levnější a zábavnější hra!