Docílit hustého obočí nebylo nikdy snadnější

Určitě si pamatujete módní vlnu, kdy bylo trendy úzké vytrhané obočí. Tyto doby jsou však už bohudík zcela pryč, a dnes ženy vyhledávají přesný opak. Přejí se mít krásné, husté a dokonalé obočí, které vypadá skvěle i bez použití dekorativní kosmetiky. Spousta žen má však s kvalitou chloupků v této oblasti poměrně velké problémy, ať už kvůli předchozímu vytrhávání nebo genetice. Podpořte růst obočí pomocí kvalitního přírodního séra, které je univerzální a můžete ho používat i na řasy. Jedná se o produkt, který se postará nejenom o rychlejší a efektivnější růst, ale také o celkovou kvalitu, pevnost a sílu chloupků, protože i na tom záleží.

zelenooká dívka

Sérum, které se dotklo přírody

Určitě vás také zajímá, z jakých surovin se toto sérum pro podporu růstu obočí vlastně skládá. Pojďte se seznámit se základními komponenty, které představují hlavní složku produktu jako takového. Základem je extrakt z quinoy, arganový a ricinový olej, kofein a biotin. Extrakt z quinoy je plný kvalitních aminokyselin a proteinů, které jsou zcela nezbytné pro růst jako takový. Bílkoviny jsou základními stavebními kameny živých tkání, tudíž bez nich nebude růst možný. Arganový olej se postará o to, aby vám obočí nevypadávalo a neřídlo, jednotlivé chloupky budou mnohem pevnější. Ricinový olej se postará o perfektní výživu každého chloupku, obdobně jako kofein, který zajišťuje transport výživných látek přímo ke kořínkům. A biotin? Biotin je perfektní na zlepšení růstového cyklu jako takového a na zpevnění struktury chloupků.

řasenka a tužka

Ruční výroba zaručuje kvalitu

Sérum pro podporu obočí bylo navrženo tak, aby obsahovalo výhradně samé látky přírodního původu. O umělé složky nikdo nestojí. Výsledek se povedl nadmíru, svůj podíl https://is.muni.cz/th/405462/pravf_m/Vliv_umrti_spolecnika_na_podil_spolecnosti_s_rucenim_omezenym.pdf na tom má i to, že se jedná o ruční výrobu, která je šetrná a poctivá. Získejte tedy i vy sérum na podporu růstu, které je přírodní, šetrné a zdraví neškodné.