Jak funguje a jaký má účinek?

dortík, jahody

Chcete shodit pár kilogramů? Říká vám něco proteinová dieta? Pokud zatím ne, tak dávejte dobrý pozor. Tato metoda byla vyvinutá na základě lékařských poznatků profesorem z univerzity v USA. Byl jedním z vědců, kteří se zabývali štěpením tukové tkáně. Jaký vliv na to má potrava a jak se dá ledacos v tomto ohledu změnit. Velký přísun bílkovin a proteinů navozuje v těle přirozený stav zvaný ketóza a díky tomuto stavu se štěpí již vybudované tukové tkáně v našem těle a hubneme. Ovšem netýká se to svalové hmoty, která zůstává naprosto zachována, což se u většiny ostatních diet neděje a první shodíte těžké svaly.

· Ještě horší je to v případě hladomorů, tedy metod, kdy trpíte hlady a pak se vám pracně shozené kilogramy vrátí formou jo-jo efektu.
· Proteinová dietaje pro mnohé lidi malým zázrakem
· I ti, kteří už nevěřili, že ještě jde něco změnit na jejich těle a byli už negativně ovlivněni mnohými neúspěchy, si dali ještě poslední šanci v podobě této nové moderní metody, která opravdu funguje.
· Neslibuje nic předem, ale znamená jasné výsledky.

sladké listové těsto, taštička

Zlepší se vám zdraví

Při této metodě hubnutí navíc nebudete mít hlad, protože jídlo je dodáváno postupně a máte hned několik jídel během dne. Ty však musejí být přesně stanovené, abyste měli dostatečné množství bílkovin a zachovali si tak správný jídelníček, proto jej budeme vytvářet společně s vámi. Hubnutí probíhá také ve třech fázích a to z toho důvodu, že začáteční fází je redukce vaší váhy, pak probíhá stabilizace a nakonec přichází fixace, aby nedocházelo k nemilému a nepřípustnému jo-jo efektu po skončení hubnutí.

Chutné a zdravé pokrmy vám dají novou sílu do života a také nový styl vašeho jídelníčku. Máte na výběr z desítek sladkých či slaných potravin. Každé jídlo je přizpůsobeno přímo vám na míru a také je mnoho receptů, které si později můžete doma sami uvařit. Konečně hubnutí, které vás bude bavit!

kompotové třešně, stopky