Krajka vládne světu

Je bezpochyby nespočet materiálů, které oplývají svou odlišností a designem natolik, že jim jednoduše podlehneme. Co je však za všech okolností naprosto sexy a lákavé je krajka, které jednoduše nelze odolat.
krajkované spodní prádlo

Svůdné spodní prádlo

Spodní prádlo má být pohodlné, vypadat stylově a obzvláště ženy, se chtějí ve spodním prádle cítit nejen dobře, ale i přitažlivě. Spodní prádlo je sice věc intimní, ale jedno je jisté, ve spodním prádle se chcete zalíbit především mužskému pohlaví. A co je více smyslné a svůdné než krajkové modely? No nic!

·       Podprsenky

·       Kalhotky

·       Body

·       Korzety

To vše touží každá žena mít, hlavně v síťovém materiálu, jakým je krajka!
krajkované šaty

Do společnosti s krajkou

Společenské šaty nebo celkově formální oblečení, má být za všech okolností elegantní a vábivé. Krajkové druhy oblečení mají tu výhodu, že zakryjí vše, a přitom ještě něco ukážou. Nejsou tedy zcela nevhodné a lidi nepobuřuje skutečnost, že vám výstřih nebo konec šatů zakrývá „jen tento druh materiálu“. Krajka nikdy nevyjde z módy a mluví za to i fakt, že je ve světě módy už takovou dobu a pořád nesmírně žádaná a oblíbená.

Svatební krajkové šaty

Když se začíná schylovat ke svatbě, mnoho žen myslí na její přípravy a především na jediné – svatební šaty. Představy se poněkud liší, co ale zůstává je to, že všechny sahají po krajce. Tak nějak se tento trend už přirozeně spojil se svatebním dnem, kdy nevěsta vypadá nejen něžně, ale i půvabně a vkusně. Svatební šaty si můžete nechat ušít i na míru a přizpůsobit si je vašim požadavkům. Chcete dlouhý krajkový rukáv nebo je mít celé prošité krajkou? V dnešní době, to už není žádný problém! Takové šaty se vám totiž vryjí do paměti a ve váš svatební den, budete už jen díky nim, tou nejvznešenější osobou ze všech!

Od miminka k princezně

Kdysi dávno byli všechny oblečky a dětské oblečení k sehnání všude stejné. Teď už si můžou maminky „vyparádit“ své princezny různými druhy šatiček a sukýnek, už i v modelech krajky. Dětem je to sice jedno, ale maminky a všichni kolem jsou z tak malinkých kousků naprosto uchváceni, protože jsou vskutku roztomilé!