Pomoc existuje

Když se člověku zoufale nedostává potřebných finančních prostředků, a to bez ohledu na to, zda na velkou a důležitou investici nebo na nějaké maličkosti nezbytné pro pouhý skromný život, nabízí se nejednou pouze jediný způsob, jak dát vše zase do pořádku. A tím bývá půjčka.

Ano, je to právě půjčení si chybějících peněz, co může dotyčnému vytrhnout známý trn z paty. Ovšem aby se tak stalo, je třeba nejen chtít, ale také nalézt někoho, kdo bude onomu chudákovi ochoten své prostředky dočasně poskytnout. A to nemusí být ani trochu snadné.

Vezměte si třeba takové klasické banky. Kolik jenom ty si kladou podmínek! A všechny musí být dodrženy. Banky chtějí u žadatelů dost velké příjmy, čisté registry dlužníků, dlouhodobě jisté zaměstnání a kdo ví, co všechno ještě, a stačí nevyhovět v jediném ohledu a je po nadějích.

Totiž není. To ovšem pouze v případě, že zájemce vsadí na pomoc jménem nebankovní hypotéka bez registru, což je druh půjčky, u níž nehraje rozhodující úlohu mnohé z toho, co je pro banky zcela nezbytné.

Tady žádost o půjčku nemusí ztroskotat ani na záznamech v registrech, ani na nízkých příjmech, ani na jiných dluzích, exekucích a podobných nepříjemnostech. Tady jsou totiž kritéria nastavena jinak.
koženková peněženka

Bohatě tu stačí, může-li zájemce dát do zástavy vhodnou nemovitost a prokáže-li jednoduše schopnost splácet. Nad vším ostatním se dá přimhouřit oko. A proto je zájemců o podobnou hypotéku dost a dost.

A vlastně nejen proto. Tato má totiž i další výhody. Třeba to, že

– si ji lze vzít třeba až na dlouhých třicet let splácení

– ovšem lze ji splatit bez sankcí i předčasně

– neplatí se tu žádné poplatky předem

– úroky jsou tu příznivé

– o udělení či neudělení se rozhoduje už do čtyřiadvaceti hodin od vyplnění formuláře na webu nebankovní společnosti a poslání snímků zmiňované nemovitosti e-mailem

– peníze jsou na žadatelově účtu záhy po podepsání smlouvy

– smlouva je srozumitelná a úroky příznivé

– a tak dále.

A uznejte sami – znáte lepší nabídku?