Prolézačka se schovávačkou v jednom

Nějak smysluplně zabavit kluky i holky batolecího nebo školkového věku bývá někdy nadlidský úkol. Menší i větší caparti potřebují být neustále v pohybu, málokdo vydrží delší dobu na jednom místě. Proto často rodiče musí vymýšlet nějakou tu zábavu, aktivity a nové možnosti, aby se jejich potomci nenudili.
dětské hřiště

A co když je třeba venku ošklivo? I doma jde vymyslet pořádná zábava spojená s pohybovou aktivitou. Třeba takový dětský stan se slonem dokáže z pošmourného a propršeného dne udělat den plný zábavy, legrace a her. Tento herní doplněk poslouží nejen jako místo pro ukrytí a schování sebe sama anebo oblíbených hraček, ale také jako možnost k nekonečnému prolézání sem a tam. Stan je totiž vybavený téměř dvoumetrovým prolézacím tunelem, díky kterému dostává tato zábava naprosto nový rozměr. Tento herní prvek je vyrobený z prodyšného a snadno udržovatelného materiálu a vejde se do každého pokojíčku.

A protože menší i větší děti milují, když se někam mohou schovat a někudy prolézat, bude tato hračka pro ně skvělou zábavou na dlouhou dobu. Navíc tento herní domeček nevyužijete nejen u vás doma, ale také třeba na zahradě. V domečku najdou vaše ratolesti potřebný úkryt v případě potřeby, schovávačku a také třeba místo pro spaní panenek a plyšáků. Přídatný tunel se zase postará o pohybovou aktivitu, která malým capartům jen a jen prospěje, protože zdraví prospěšného pohybu není nikdy dost a je jen ku prospěchu.
prolézací tunel

Vyzrajte na nevlídné a pošmourné počasí a zabavte vaše ratolesti i doma. Stačí mít jen nápad a potřebnou herní výbavu v podobě domečku s tunelem.

Až tedy budete chtít vaše potomky zabavit, ať už doma nebo na zahradě, pořiďte jim parádní stan s tunelem s motivem slona, který zajisté sklidí obrovský úspěch u batolat i dětí školkou povinných. Barevný domeček s tunelem potěší a zabaví kluky i holky.