Propisky jako dárek

Luštíte rádi křížovky nebo osmisměrky? Já ano, a to už hodně dlouho. Musím říct, že jsem na křížovkách opravdu vyrůstala. Už jako malé dítě jsem moc ráda luštila křížovky pro děti. Taky si určitě pamatuji, jaká byla moje první křížovka. Bylo to v dětském časopise, bylo mi asi šest let a byla to taková osmisměrka. Uměla jsem trošku číst, takže to pro mě byla docela hračka. Abych se přiznala a pochlubila, tak jsem uměla měla velmi brzo číst, takže pro mě osmisměrky anebo křížovky nebyly vůbec žádný problém. Navíc jsem si s tím procvičovala různá slova a také schopnost čtení. Paní učitelka potom ze mě ve škole měla opravdu radost. Nicméně jsem k tomu ale luštění potřebovala kvalitní propisky anebo pera. A myslím si, že jako každé dítě tak taky já jsem chtěla propisky s potiskem. Propisky s potiskem můžou mít opravdu různé motiv.

Představivosti se meze nekladou.

A taky různé designy. A pamatuji si, jak jsem jednou dostala od babičky propisky s motivem a byly na ní motýlci. Nicméně další propisky s potiskem jsou taky skvělé v tom, že mohou obsahovat i jméno. Jsou to takové dárkové propisky. Propisky s potiskem a svým jménem mělo signalizovat to, že na dotyčného člověka hodně myslíte. Já jsem taky dala babičce propisky s potiskem.

Dárky se dávají snad při každé příležitosti.

Dělala jsem jí i propisky, kdy byla její oblíbená kočka. Takhle tyto propisky jdou udělat většinou u fotografa. Jak si můžete dát potisky na hrníčky, tak si můžete dát i propisky s potiskem. A myslím si, že to opravdu skvělý dárek. Navíc propisky s potiskem jsou pěknou malou pozorností pro všechny. A zajímalo by mě, jaký potisk na propisky byste si dali například vy. Je jasné, že pokud to máte jako dárek, tak je jasné, že tam dáte potisk takový, aby se líbil hlavně obdarovanému. Já sama mám doma propisky s potiskem růží. A moc se mi to líbí. Takže si myslím, že tyto propisky by byly pěkným dárkem pro každého.