Servis od profíka


Každý stroj či přístroj vyžaduj svou péči, jen tak nám bude sloužit řadu let. Ne vždy si ale jsme schopni sami poradit, pokud na to naše síly nestačí, nastává čas poohlédnout se po profesionálním servisu.
sekačka na trávu.jpg
Domácí spotřebiče

U domácích spotřebičů dochází většinou k tomu, že po nějaké době přestane fungovat, jak by měl. Pokud je v záruce, není dobré se pouštět vlastními silami do opravy, ale svěřit ji příslušnému zákaznickému servisu, který je na danou značku specializován. Pokud se nejedná o mechanické poškození, jistě vám bude v co nejkratším možném termínu vyhověno a oprava bude provedena v rámci záručního servisu zdarma.

Motorová vozidla

Šikovnější motoristé si s menšími opravami svého miláčka poradí sami nebo jim pomohou kamarádi. Ale pokud se jedná o rozsáhlejší opravu, vyžadující odborníka, s důvěrou se můžete obrátit na autorizovaný servis. Výhodou je také to, že dojde k prohlídce celého automobilu (stav kapalin, světel, akumulátoru či důkladné prověrce motoru), což je jistě neocenitelné především z bezpečnostního hlediska jak vašeho, tak ostatních účastníků silničního provozu. Zároveň se tak můžete dostat i k jiným nabídkám a slevám.
skleničky v myčce.jpg
Zahradní technika

Během sezónních prací na zahradě dostávají různé zahradní stroje (křovinořezy, motorové pily a sekačky) pořádně do těla a před jejich zazimováním je důležité poskytnout jim řádný servis ve formě odborné profesionální prohlídky, aby úderem jara mohly opět svému majiteli sloužit. Vyhnete se tak nepříjemným překvapením jako jsou drobné poruchy a i životnost se tím o nějaký ten rok prodlouží. Základem všeho je řádné vyčištění od pozůstatků hlíny či zeleně. Dbát by se mělo především na čistotu motoru, neboť může dojít k tomu, že řádně neodstraněná nečistota bude dělat problémy při chlazení motoru, pak by mohlo dojít k jeho poškození.