Večerní odpočinek podle vašeho gusta

Zalezte domů k televizi s dobrým jídlem
Po celý letní den musíme vypít více tekutin než v jiných ročních obdobích, více spalujeme a tělo rychleji vodu zpracovává vzhledem k vyšším teplotám. Večer se tak koukněte na televizní program a podle vaší nálady a vašeho vkusu si zapněte v televizi oblíbený pořad, seriál nebo film, u kterého dokážete zregenerovat tělo. Vezměte si na křeslo nějakou pochutinu, něco si objednejte, připravte si popcorn, svěží salát nebo sladký zákusek jako odměnu za zvládnutý den. Určete, jestli se chcete dívat sami, s partnerem, rodinou, přáteli nebo zvířetem.
teplý a útulný domov.jpg
Užijte si příjemné letní večery v dobré restauraci
Přes odpoledne je nesnesitelné trávit čas venku na přímém slunci. Večer se ale počasí ochladí a teplota okolo 20 stupňů Celsia láká strávit ještě nějaký čas na čerstvém vzduchu. Zajděte tak do příjemného podniku na dobrý pokrm, který nemusíte připravovat sami, společně s partnerem nebo nejlepším kamarádem. Na zahrádce či terase vám večerní čas zpříjemní západ slunce.
Lehněte si do postele s kvalitní četbou
Čtením cvičíme mysl a zároveň tělo odpočívá. Přineste si z knihovny dobrou knížku nebo si ji stáhněte online z internetu nebo nejlépe si přečtěte knižní bestseller, který se měsíce netknutě válí na poličce. Postel se dá označit za nejpohodlnější místo, možná i za nejlepší volbu na čtení v klidu domova. Pokud nejste milovníky knih, kupte si domů váš oblíbený časopis.
levandule na osušce.jpg
Vezměte vašeho psa na procházku do parku
Ve stínech stromů, za zvuku ptáků a s menším počtem lidí se večerní procházka v parku nebo v přírodě nabízí jako užitý odpočinek. A pokud čtyřnohého miláčka nevlastníte, vytáhněte tak na vycházku vašeho známého, který pejska má. Hlavně ve větších městech bývají městské parky označovány za oázu klidu a jediné místo, kde lze objevit zeleň.
Vše podnikněte s chutí!
Je pouze na vás, jak s volným večerem naložíte, zda zůstanete doma, půjdete ven, zacvičíte si nebo si hned po pracovní šichtě lehnete do měkké postele. Hlavně vše dělat pro vaši maximální spokojenost.