Využijte účelně vaši chodbu

Ať už zařizujeme menší nebo velký byt, vždy musíme myslet na to, že je třeba někam ukládat celou řadu věcí, oblečení a ostatních potřeb. Pochopitelně se v bytě nelze obejít bez prostorných skříní. Nejlepší službu nám odvedou vestavné skříně , jelikož využijí každý centimetr v místnosti.
prázdná ramínka.jpg
Jsou zhotovovány tak, aby zaujímaly plochu od podlahy až po strop a tím je zaručen nejen dostatečný vnitřní objem skříně, ale i to, že skříň nebude příliš narušovat vzhled místnosti a opticky bude vypadat menší. Perfektním místem pro umístění skříní jsou především prostory na chodbách. Jedná se zpravidla o nevyužití prostor, kde netrávíme příliš mnoho času. Některé chodby jsou zbytečně dlouhé a široké, umístění vestavěných skříní právě sem, se přímo nabízí.

Čelní dvířka si pohrají se světlem
V malých prostorách je výborným tipem, doplnění čelních dvířek o zrcadla nebo o mléčné sklo. Ty budou prostor opticky zvětšovat. Stejnou službu vám odvede i bílá barva. V současné době je módním trendem zhotovovat čelní dvířka ve vysokém lesku. Vypadají výborně a jsou velmi praktické. Na takovém povrchu jsou nejrůznější otlaky vidět nejméně.

Dvířka jako neotřelá dekorace
Vybrat si můžete klasické provedení čelních dvířek nebo můžete popustit uzdu své fantazii. Sáhněte po fototapetách. Na honosné ploše čelních dvířek se budou náramně vyjímat nejrůznější grafické abstraktní motivy nebo nápadité fotografie. A co teprve do dětského pokoje? Tam můžete vzhled skříně vždy po několika letech proměnit. V prvních letech budou na čelních dvířkách kralovat kreslené postavičky a pohádkové bytosti, v dalších letech hrdinové z oblíbených filmů a později třeba populární zpěvák nebo sportovní hvězda.
prázdná šatna.jpg
Na výrobu nové vestavěné skříně nebudete dlouho čekat a bude zpracována přesně podle vašeho návrhu.