Pračka je naprostou samozřejmostí

Výběr pračky ale není vůbec jednoduchá záležitost. V první řadě pro ni musíme najít vhodné místo a to již v této fázi bývá pěkně tvrdý oříšek. Takže pokud si rozmyslíme prostor, kam by se asi tak mohla vejít, tak je třeba místo pěkně změřit a ještě popřemýšlet, zdali se dají bez problémů otevřít boční dvířka nebo se budeme muset soustředit na pračku, která bude mít plnění z vrchu. Naštěstí i v této oblasti došlo k velkým změnám a tak se skutečně dají pořídit skvělé výrobky. Dříve se muselo prát a ždímat prádlo v odlišných výrobcích a dnes je již všechno pěkně v jednom produktu, včetně dalších úsporných programů.
ovládací panel pračky

Správná volba zajistí skvěle čisté prádlo

Pokud si zvolíme správný typ pračky, tak se můžeme spolehnout i na to, že bude naše prádlo čisté, voňavé a dokonce se ani nezmuchlá, když ho ihned nevyndáme. Nevyplatí se kupovat výrobek z druhé ruky nebo nejlevnější modely. Lepší je se poradit s odborníky a prodiskutovat, co vlastně model, který jsme si vybrali, umí, možná je ještě něco lepšího, co by se nám mohlo hodit. Pračka není nějaký díl oblečení, který snadno vyměníme, když nám nevyhovuje, proto je dobré koupi zvážit po všech stránkách.
buben pračky

S jakými programy a specialitami se můžeme setkat

1.       Se zabudovanou sušičkou, která může mít záruku na motor až v řádu 10 let.

2.       S dětským programem – to není tak, že by si děti praly samy, ale program se jmenuje BabyProtect a skvěle umožní hygienické praní a sušení dětského prádla.

3.       S úspornou technologií Eco Bubble budeme naprosto spokojeni, jelikož pere oblečení rychleji a mnohem důkladněji, aniž potřebuje příliš teplou vodu, to pak šetří rodinný rozpočet.

4.       Existuje mini pračka, která se dokonale vejde do prostoru pod umyvadlo. Sice nezvládne vyprat větší množství prádla, ale se svojí chytrou technologií si upraví vodu a i elektřinu podle množství prádla.

5.       parní funkcí budeme naprosto spojeni, když nás moc nebaví žehlení.

6.       I alergici mají právo na svůj program a tak jim bude vyhovovat pračka s touto funkcí, navíc má svoji nádržku na antibakteriální prášek a speciální těsnění.
pračka u sušičky

7.       Technologie šestého smyslu a funkce FreshCare se bude hodit každému, kdo zapomíná ihned po vyprání jít pověsit prádlo. To je díky speciálnímu programu provzdušňováno a to klidně i 6 hodin po vyprání.

Možností je daleko více a vybere si skutečně každý, včetně designu, programů nebo dalších parametrů.